Kontakt

Kontakt

 

E-post

info@tomtit.se

Bokning

bokning@tomtit.se

Telefon

08-550 225 00

Telefontid:
mån-fre: 9-17
lör-sön 9-18

VD/CEO

Elin Lydahl
elin.lydahl@tomtit.se
Tel: 08-550 220 45

Marknadschef

Marie Karlsén 
marie.karlsen@tomtit.se 
Tel: 08-550 230 30

Förskolechef

Åse Olofsson 
ase.olofsson@tomtit.se
Tel: 08-550 225 05

Controller och projektledare

Camilla Thiger
camilla.thiger@tomtit.se
Tel 08-550 225 16

Mat & Eventchef

Sofie Gazso 
sofie.gazso@tomtit.se
Tel: 08-550 230 24

Utbildnings- och programchef

Viveka Andersson
viveka.andersson@tomtit.se
08-550 227 54

Utställning- och fastighetschef

Tomas Nilsson
tomas.nilsson@tomtit.se

Adresser

Besöksadress

Storgatan 33
151 36 Södertälje

Leveransadress för gods

Tom Tits Experiment
Astrabacken 1
151 36 Södertälje

Postadress

Box 633
151 27 Södertälje

Faktureringsadress

Inskanningsadress faktura.tomtits@telge.se
viktigt att det endast är en pdf som du skickar.

Tom Tits Experiment AB
Box 23
151 21 SÖDERTÄLJE